K U L T U R A

Ladies Night w Cinema City

Sierpień w hrabstwie Osage  Foto: materiały prasowe

Sierpień w hrabstwie Osage Foto: materiały prasoweLadies Night w Cinema City to wyjątkowe spotkania z wyjątkowymi atrakcjami. Kobiece wieczory to nie tylko okazja do obejrzenia świetnych produkcji filmowych, ale także wzięcia udziału w konkursach z nagrodami i dodatkowo otrzymania wielu praktycznych porad kosmetycznych. Wszystko to w cenie normalnego biletu! To także idealny pretekst do spotkania z koleżankami. Każda kobieta wie przecież, jak ważne i przyjemne jest pielęgnowanie przyjaźni od serca.

Podczas najbliższego wieczoru 23 stycznia w ramach Ladies Night, Cinema City przeniesie was do hrabstwa Osage. Film Sierpień w hrabstwie Osage, to wciągająca historia o grupie ludzi, których łączą różnorodne emocje. Na ekranie zobaczycie plejadę gwiazd, między innymi Ewana McGregora (Jack: Pogromca Olbrzymów), Meryl Streep (Żelazna Dama), Julię Roberts (Królewna Śnieżka) i wschodzącego Benedicta Cumberbatcha, którego ostatnio można było usłyszeć jako smoka Smauga w Hobbit: Pustkowie Smauga. Mimo, że reżyser John Wellsdo tej pory zajmował się produkcjami telewizyjnymi, to Sierpień w hrabstwie Osage można zaliczyć do jednej z jego najlepszych produkcji pełnometrażowych.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu Sierpień w hrabstwie Osage odbędzie się 23 stycznia w 16 kinach Cinema City. Start o godzinie 19:30. A na naszym profilu na Facebooku do zdobycia zaproszenia na ten wieczór.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz