K U L T U R A

Laboratorium Karier z Andrzejem Pieczyńskim

Laboratorium Karier w Pobiedziskach z aktorem Andrzejem Pieczyńskim  Foto: Laboratorium Karier w Pobiedziskach z aktorem Andrzejem Pieczyńskim

Zapraszamy na kolejne spotkanie Laboratorium Karier w Pobiedziskach. Tym razem jego bohaterem będzie aktor Andrzej Pieczyński, którego znamy z wielu znakomitych ról filmowych. Wiedzieliście, że urodził się on w Pobiedziskach i przez jakiś czas studiował w Poznaniu?

Laboratorium Karier w Pobiedziskach z aktorem Andrzejem Pieczyńskim Foto: Laboratorium Karier w Pobiedziskach z aktorem Andrzejem Pieczyńskim

Laboratorium Karier to projekt, który ma na celu przedstawienie i poznanie ludzi, którym w życiu udało się odnieść sukces, bohaterowie spotkań chętnie opowiadają o sobie, dokonaniach, trudnościach, ale też o szczęśliwym finale swoich zamierzeń – wyjaśniają organizatorzy spotkań – osoby będące rodzicami często słyszą na czym polega wsparcie i mądre pomaganie swoim dzieciom, które chcą w życiu realizować swoje marzenia.

Do tej pory w Pobiedziskich gościli Tomasz Zubilewicz – dziennikarz TVN, Paweł Sudoł – były prezes Kompanii Piwowarskiej, Aleksander Maliszewski –muzyk, kompozytor i dyrygent orkiestry Alex – Band , August Kowalczyk – aktor i Andrzej Byrt – Ambasador Polski w Berlinie a obecnie Prezes MTP.

Gościem najbliższego Laboratorium Karier będzie Andrzej Pieczyński, aktor, dramaturg, ale też wykładowca, który urodził się  17 grudnia 1956 w Pobiedziskach. Był również studentem kulturoznawstwa w Poznaniu w latach 1975–1977, ale studiów tych nie ukończył. Następnie uczył się na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie (1977–1978). Zadebiutował na deskach Teatru Narodowego w Warszawie w Trenach Jana Kochanowskiego w reż. Adama Hanuszkiewicza 16 maja 1979 roku.

Na spotkanie z Andrzejem Pieczyńskim w ramach Laboratorium Karier zapraszamy do Centrum Sportowo-Edukacyjnego w Pobiedziskach w szkole przy ul. Kostrzyńskiej 23. Odbędzie się ono w czwartek, 7 lutego o godzinie 18:00.

Andrzej Pieczyński zagrał między innymi w filmie Wielki szu.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz