Aglomeracja

Kto rozpoznaje tego złodzieja?

Kto rozpoznaje tego złodzieja?  Foto: nagranie z monitoringu sklepu

Mężczyzna, którego widać na zdjęciach, okradł sklep ze sprzętem audio. Szkieły zajmujące się tą sprawą proszą o pomoc w ustaleniu kim jest złodziej.

Widoczny na zdjęciach z monitoringu wszedł do salonu ze sprzętem audio i wideo. Biegle posługiwał się językiem angielskim. Widział najprawdopodobniej moment, w którym inny klient wpłaca pracownikowi sklepu 20.000 złotych kaucji za wypożyczenie sprzętu audio. Złodziej wykorzystał nieuwagę obsługi salonu i ukradł z kasetki bejmy.

Choć wszystko wydarzyło się w piątek 11 grudnia 2015 roku, szkieły dopiero teraz proszą o pomoc w ustaleniu kim jest mężczyzna.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu sklepowego, a na nagraniach widoczny jest wizerunek prawdopodobnego sprawcy – dodaje Dominika Pupkowska-Bral z poznańskiej Policji – nie jest wykluczone, że poszukiwany mężczyzna może mieć na swoim koncie również inne podobne przestępstwa.

Wszystkie osoby, które rozpoznają poszukiwanego mężczyznę, proszone są o kontakt ze szkiełami pod numerami czynnymi całą dobę: 61 84 124 11 lub 997.

Kto rozpoznaje tego złodzieja?

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz