Aglomeracja

Kończy się motoryzacyjny show w Poznaniu

Motor Show 2015  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Motor Show 2015 Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterPrzez ostatnie dni Poznań był stolicą motoryzacji. Podczas imprezy Motor Show na Międzynarodowych Targach Poznańskich można było zobaczyć najnowsze modele samochodów praktycznie wszystkich marek, motocykle, emocjonować się licznymi premierami, pokazami czy konkursami. Niedziela jest ostatnim dniem tej największej w tej części Europy imprezy motoryzacyjnej.

Każdego dnia bramy poznańskich targów szturmowały dziesiątki tysięcy miłośników samochodów i wszystkiego, co się z nimi wiąże. Można tutaj było podziwiać nie tylko pachnące nowością, futurystyczne samochody.

Targi w Poznaniu to nie tylko okazja do zaprezentowania premierowych modeli, ale i do pochwalenia się motoryzacyjnym dziedzictwem. W stolicy Wielkopolski można zobaczyć między innymi takie perełki jak skoda superb 3000 czy seat 600L.


Na Poznań Motor Show błyszczą nie tylko samochody. Uwagę od pięknych aut odwracają urocze polskie hostessy. Panie brały też aktywny udział w prezentacjach nowych modeli.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz