tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 1, 3, 9, 10, 11, 11, 17, 17, 19, 91, 201, | |||||||
przystanek Żegrze I | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 39 55 10 24 39 54 03 09 24 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 30 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 32 42F 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 38F 58F | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 52 12 32 52 05 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 38F 58F | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 14 44 14 44 14 31 51 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 38F 58F | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I 1 - Żegrze II 2 - Żegrze III 3 - Os. Czecha 4 - Piaśnicka Rynek 5 - Piaśnicka/Kurlandzka 6 - Szwedzka 7 - Szwajcarska 8 - Franowo 9 - Franowo 11 - Szwajcarska 13 - Szwedzka 15 - Piaśnicka/Kurlandzka 17 - Piaśnicka Rynek 19 - Os. Lecha 20 - Os. Tysiąclecia 21 - Łacina 22 - Polanka 23 - Kórnicka 24 - Kórnicka 25 - Baraniaka 27 - Rondo Śródka 28 - Rondo Śródka 29 - Katedra 31 - Małe Garbary 32 - Pl. Wielkopolski 33 - Pl. Ratajskiego 35 - Gwarna 36 - Zamek 38 - Uniwersytet Ekonomiczny 39 - Poznań Główny 40 - Poznań Główny 42 - Dworzec Zachodni 44 - Park Wilsona 45 - Rynek Łazarski 47 - Głogowska/Hetmańska 49 - Krauthofera 51 - Sielska 52 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy