autobus 164 | inne linie z przystanku: 164, | |||||||
przystanek Konopnickiej n/ż | Kierunek: Puszkina n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 25 45 00 15 30 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 17 32 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 17 32 51 11 31 51 11 31 47 07 27 47 12 37 57W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 25 47 07 25 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 08 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 12 37 57W | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 08 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 12 37 57W | Kacza Mrągowska n/ż Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego n/ż Kordeckiego Palacza Arciszewskiego Szymborska Chociszewskiego Sczanieckiej Wyspiańskiego Palmiarnia Konopnickiej n/ż 2 - Matejki 3 - Kraszewskiego 4 - Rynek Jeżycki n/ż 5 - Kościelna n/ż 6 - Jeżycka n/ż 8 - Nad Wierzbakiem n/ż 10 - Śląska n/ż 11 - Uniwersytet Przyrodniczy n/ż 12 - Wojska Polskiego 13 - Wojska Polskiego n/ż 14 - Golęcin n/ż 16 - Golęcińska n/ż 18 - Literacka n/ż 19 - Hezjoda n/ż 20 - Strzeszyn Grecki n/ż 21 - Tołstoja n/ż 22 - Puszkina n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy