Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
2
,
3
,
12
,
14
,
15
,
15
,
16
,
17
,
18
,
201
,
202
,
przystanek Os. Lecha
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
19
13F
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
2 - Piaśnicka Rynek
4 - Piaśnicka/Kurlandzka
6 - Szwedzka
8 - Szwajcarska
10 - Franowo
12 - Głogowska/Hetmańska n/ż
14 - Rynek Łazarski n/ż
16 - Park Wilsona n/ż
18 - Dworzec Zachodni
20 - Starołęka PKM
22 - Bystra
24 - Starołęka Mała
26 - Rondo Starołęka
28 - Rondo Starołęka
30 - Os. Rzeczypospolitej
32 - Os. Piastowskie
34 - Wioślarska n/ż
36 - Rondo Rataje n/ż
38 - Rondo Rataje n/ż
40 - Serafitek n/ż
42 - AWF
44 - Półwiejska
46 - Wierzbięcice
48 - Poznań Główny
50 - Most Dworcowy n/ż
52 - Franowo
54 - Szwajcarska
56 - Szwedzka
58 - Piaśnicka/Kurlandzka
60 - Piaśnicka Rynek
62 - Os. Lecha
64 - Os. Tysiąclecia
66 - Łacina
68 - Polanka
70 - Kórnicka
72 - Kórnicka n/ż
74 - Politechnika n/ż
76 - Most Św. Rocha n/ż
78 - Pl. Bernardyński
80 - Wrocławska
82 - Aleje Marcinkowskiego
84 - 27 Grudnia
86 - Gwarna
88 - Zamek
90 - Rondo Kaponiera
92 - Bałtyk n/ż
94 - Matejki
95 - Wojskowa
96 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
97 - Arena
98 - Arciszewskiego
99 - Głogowska/Hetmańska
100 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
101 - Ostroroga
102 - Grochowska
103 - Drzewieckiego
104 - Stadion Miejski
105 - Węgorka
106 - Rondo Skubiszewskiego
107 - Budziszyńska
107 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911