autobus 14 | inne linie z przystanku: 12, 14, 15, 16, 201, 202, | |||||||
przystanek Słowiańska | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 50 04 11 26 40 55 10 20 25 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 16 26 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 20 25 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 04 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 54 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 11 36 06 36 06 26 36 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 16 26 | Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Poznań Główny Wierzbięcice Półwiejska AWF Serafitek n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Kórnicka Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Dworzec Zachodni Rondo Kaponiera Most Teatralny Słowiańska 1 - Aleje Solidarności 2 - Lechicka Poznań Plaza 3 - Kurpińskiego 5 - Szymanowskiego 6 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy