autobus 501 | inne linie z przystanku: 501, 503, 560, | |||||||
przystanek Kórnik/Pl. Niepodległości | Kierunek: Błażejewo/Os. Przylesie | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
6 7 8 9 10 13 15 16 17 18 20 21 23 | 23 50 09B 39 13B 43B 24Z 06 06 21 51B 58B 18B 52B 39B M 59 40B | 6 8 11 13 14 16 17 19 20 22 23 | 32 47 19B 34B 34B 34 34B 32 32 30B 40B | 7 8 11 13 14 16 17 19 20 22 23 | 32 47 19B 34B 34B 34 34B 32 32 30B 40B | Rondo Rataje Rondo Rataje Os. Jagiellońskie n/ż Os. Lecha I Świątniczki n/ż Koninko/Węzeł Koninko/Magazynowa n/ż Gądki/Spedycyjna n/ż Robakowo/Wiejska n/ż Robakowo/Żernicka Magazyny Robakowo/Szkolna Rondo n/ż Gądki/Spedycyjna n/ż Gądki/Węzeł Robakowo/Węzeł Skrzynki/Jeziorna n/ż Kórnik/Reja Kórnik/Poprzeczna n/ż Kórnik/Pl. Niepodległości 2 - Kórnik/Prowent n/ż 3 - Kórnik/Parkowa Instytut n/ż 4 - Kórnik/Modrzewiowa n/ż 5 - Kórnik/Zamkowa n/ż 6 - Kórnik/Bnin Armii Krajowej n/ż 7 - Kórnik/Bnin Rynek 8 - Kórnik/Bnin Witosa n/ż 9 - Kórnik/Bnin Osiedle 10 - Błażejewo/Os. Przylesie | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy