Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Mustangi nie pozostawiły złudzeń
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 21 KWIETNIA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
312
inne linie z przystanku:
227
,
227
,
312
,
322
,
323
,
388
,
394
,
przystanek Koziegłowy/Pływalnia n/ż
Kierunek: Promnice/Północna
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
59
54
44
09M S
10 40
39
49
59
00 55Z
35M 51Z
26M
06 51Z
21Z
19Z
12Z
29Z
57
Rondo Śródka
Rondo Śródka
Zawady n/ż
Koronkarska n/ż
Studzienna n/ż
Rynek Wschodni n/ż
Główna n/ż
Bałtycka n/ż
Gdyńska n/ż
Czerwonacka n/ż
Karolin PKM n/ż
Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
Koziegłowy/Szkoła n/ż
Koziegłowy/Pływalnia n/ż
1 - Koziegłowy/Os. Leśne
3 - Czerwonak/Cmentarz
4 - Czerwonak/Błękitna
5 - Czerwonak/Zalesie n/ż
7 - Czerwonak/Szkolna
8 - Czerwonak/Szkolna n/ż
9 - Czerwonak/Żurawia n/ż
10 - Czerwonak/Gajowa n/ż
11 - Czerwonak/Zdroje
12 - Czerwonak/Gajowa n/ż
13 - Czerwonak/Urząd Gminy n/ż
14 - Czerwonak/Szkolna n/ż
15 - Czerwonak/PKM
16 - Czerwonak/Kręta
17 - Czerwonak/Os. Przylesie PKM
18 - Czerwonak/Elewator n/ż
18 - Czerwonak/Elewator
20 - Miękowo/Kolejowa n/ż
21 - Miękowo/Słowackiego n/ż
22 - Miękowo/Ogrodowa n/ż
23 - Miękowo/Kolejowa n/ż
24 - Owińska/Gospodarstwo Ogrodnicze n/ż
25 - Owińska/Parkowa
26 - Owińska/PKM
27 - Owińska/Lipowa
28 - Owińska/Ks. Piotrowskiego n/ż
30 - Bolechowo/Przejazd n/ż
32 - Bolechowo/Poligonowa n/ż
33 - Bolechowo-Os./Szkoła
35 - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
37 - Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
39 - Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
41 - Bolechowo-Os./Zespół Szkół
43 - Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
45 - Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
47 - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
49 - Promnice/Północna
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911