Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Dzień Ziemi w Komornikach
Wiosną na grzyby? Tak!
Festiwal filmów dokumentalnych coraz bliżej
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 16 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 17 KWIETNIA
Długodystansowcy z Etiopii najlepsi w Poznaniu
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 KWIETNIA
Turniej Białych Piór – nagrody dla zdolnej młodzieży
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 14 KWIETNIA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
312
inne linie z przystanku:
252
,
312
,
341
,
342
,
przystanek Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
Kierunek: Rondo Śródka
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
05Z
05Z 25Z
04Z 49M
37D
22 51
59
11
32
27
19S 54S
09 35
12
12
46
21
56
21S
10
12
14
16
18
20
21
16
16
16
16
16
16
56
10
12
14
16
18
20
21
22
16
16
16
16
16
16
56
57
Promnice/Północna n/ż
Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
Bolechowo-Os./Zespół Szkół
Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
Bolechowo-Os./Szkoła n/ż
Bolechowo/Poligonowa n/ż
Bolechowo/Przejazd n/ż
Owińska/Ks. Piotrowskiego n/ż
Owińska/Lipowa n/ż
Owińska/PKM n/ż
Owińska/Parkowa n/ż
Owińska/Gospodarstwo Ogrodnicze n/ż
Miękowo/Kolejowa n/ż
Miękowo/Ogrodowa n/ż
Miękowo/Słowackiego n/ż
Czerwonak/Elewator n/ż
Czerwonak/Os. Przylesie PKM n/ż
Czerwonak/Kręta n/ż
Czerwonak/PKM n/ż
Czerwonak/Szkolna
Czerwonak/Szkolna n/ż
Czerwonak/Żurawia n/ż
Czerwonak/Gajowa n/ż
Czerwonak/Zdroje
Czerwonak/Gajowa n/ż
Czerwonak/Urząd Gminy n/ż
Czerwonak/Szkolna n/ż
Czerwonak/Zalesie n/ż
Czerwonak/Błękitna
Czerwonak/Cmentarz
Czerwonak/Św. Wojciecha n/ż
Koziegłowy/Os. Leśne
Koziegłowy/Pływalnia n/ż
Koziegłowy/Szkoła
Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
2 - Karolin PKM n/ż
2 - Czerwonacka n/ż
3 - Gdyńska n/ż
5 - Bałtycka n/ż
6 - Główna
7 - Rynek Wschodni n/ż
8 - Studzienna n/ż
9 - Koronkarska n/ż
10 - Zawady n/ż
12 - Rondo Śródka
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
203
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911