tramwaj 1 | inne linie z przystanku: 1, 2, 2, 3, 3, 5, 6, 7, 8, 8, 9, 9, 10, 10, 11, 12, 14, 14, 15, 17, 97, 201, 213, 214, 218, 223, 224, | |||||||
przystanek Dworzec Zachodni n/ż | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 02 16 30 45 53 00 15 30 39 45 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 14 22G 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 54 04 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 39 06 25 55 25 55 25 55 25 55 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Pamiątkowa n/ż Kosińskiego n/ż Rynek Wildecki n/ż Św. Czesława n/ż Wierzbięcice Poznań Główny Dworzec Zachodni n/ż 2 - Park Wilsona n/ż 3 - Rynek Łazarski n/ż 5 - Głogowska/Hetmańska n/ż 6 - Głogowska/Hetmańska 7 - Arciszewskiego 9 - Arena 11 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 12 - Ostroroga 13 - Grochowska 14 - Drzewieckiego 15 - Stadion Miejski 16 - Węgorka 17 - Rondo Skubiszewskiego 18 - Budziszyńska 18 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy