autobus 183 | inne linie z przystanku: 168, 170, 178, 183, 191, 322, | |||||||
przystanek Os. Powstańców W-wy | Kierunek: Rondo Śródka | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 14 56 16 36 56 17 37 57 17 37 57 16 36 56 21 51 21 51 22 52 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 16 36 56 16 36 56 21 49 19 49 19 49 19 42 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | 17 47 17 47 17 47 17 47 17 47 18 53 23 53 23 53 23 53 23 53 23 53 23 53 23 53 22 49 19 49 19 49 | Szarych Szeregów Białczańska Rzepeckiej n/ż Tułodzieckiej Strzeszyńska Lisner Instytut Genetyki n/ż Jasielska I n/ż Jasielska II n/ż Druskienicka Truskawiecka n/ż Szczawnicka Lutycka n/ż Lutycka/Dojazd n/ż Wrzoska Szpitale Dojazd n/ż Os. Winiary Os. Powstańców W-wy 1 - Aleje Solidarności 2 - Os. Zwycięstwa 3 - Połabska 5 - Rondo Solidarności 6 - Serbska 7 - Serbska n/ż 8 - Wilczak/Serbska 11 - Chemiczna n/ż 12 - Smolna 13 - Hlonda n/ż 14 - Zawady n/ż 16 - Rondo Śródka | ||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy