tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 17, 20, | |||||||
przystanek Pl. Ratajskiego | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 59 05 15 30 44 55 59 14 23 29 44 54 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 50 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 52 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 40 51 11 31 51 11 24 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 49 03 33 03 33 03 33 03 33 03 18 33 50 10 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Baraniaka Rondo Śródka Rondo Śródka Katedra Małe Garbary Pl. Wielkopolski Pl. Ratajskiego 2 - Gwarna 3 - Zamek 5 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 6 - Poznań Główny n/ż 7 - Poznań Główny 9 - Dworzec Zachodni 11 - Park Wilsona n/ż 12 - Rynek Łazarski n/ż 14 - Głogowska/Hetmańska n/ż 16 - Krauthofera n/ż 18 - Sielska n/ż 19 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy