Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
10
inne linie z przystanku:
2
,
3
,
5
,
6
,
7
,
8
,
8
,
9
,
10
,
11
,
12
,
14
,
15
,
16
,
17
,
201
,
213
,
218
,
223
,
przystanek Rynek Łazarski n/ż
Kierunek: Dębiec PKM
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
9
23
47G
24G
23
24G
23
24G
Błażeja
Jasna Rola
Os. Łokietka
Naramowice n/ż
Lechicka/Naramowicka
Włodarska
Serbska
Wilczak
Przełajowa
Kmieca
Pasieka
Żniwna
Armii Poznań
Wielkopolska
Poznańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Most Dworcowy n/ż
Dworzec Zachodni n/ż
Park Wilsona n/ż
Rynek Łazarski n/ż
1 - Głogowska/Hetmańska n/ż
2 - Głogowska/Hetmańska n/ż
4 - Rynek Łazarski n/ż
6 - Park Wilsona n/ż
8 - Dworzec Zachodni
10 - Poznań Główny
11 - Wierzbięcice
13 - Św. Czesława n/ż
14 - Franowo
15 - Szwajcarska
16 - Szwedzka
17 - Piaśnicka/Kurlandzka
18 - Piaśnicka Rynek
19 - Os. Lecha
20 - Os. Tysiąclecia
21 - Łacina
22 - Polanka
23 - Kórnicka
24 - Kórnicka
25 - Rondo Rataje
26 - Unii Lubelskiej
27 - Tadeuszak
28 - Rondo Żegrze
29 - Rondo Starołęka
30 - Rondo Starołęka
31 - Os. Rzeczypospolitej
32 - Os. Piastowskie
33 - Wioślarska n/ż
34 - Rondo Rataje n/ż
35 - Rondo Rataje n/ż
36 - Serafitek n/ż
37 - AWF
38 - Półwiejska
39 - Różana
40 - Rynek Wildecki n/ż
42 - Kosińskiego n/ż
43 - Pamiątkowa n/ż
44 - Rolna
45 - Hetmańska Wiadukt
46 - Rondo Starołęka
47 - Rondo Starołęka
48 - Rondo Żegrze
49 - Rondo Żegrze
50 - Żegrze I
51 - Żegrze II
52 - Żegrze III
53 - Os. Czecha
54 - Piaśnicka Rynek
55 - Piaśnicka/Kurlandzka
56 - Szwedzka
57 - Szwajcarska
58 - Franowo
59 - Głogowska/Hetmańska
60 - Kolejowa
61 - Traugutta
62 - Traugutta
63 - HCP
65 - Wspólna
66 - Dębiec PKM
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911