DLA STUDENTA K U L T U R A

Kominek i Mercedes ze studentami

Dzień z blogerami - spotkanie z Tomkiem "Kominkiem" Tomczykiem (12.04.2014) / LepszyPOZNAN.pl  Foto: © Karolina Kiraga

Dzień z blogerami - spotkanie z Tomkiem "Kominkiem" Tomczykiem (12.04.2014) / LepszyPOZNAN.pl Foto: © Karolina Kiraga„Dzień z blogerami” – pod takim hasłem minęła dzisiejsza sobota w WSNHiD. Kominek poprowadził wykład, Jessica Mercedes oceniała stylizacje studentek.

Tomek Tomczyk, bardziej znany jako Kominek, odwiedził nasze miasto na zaproszenie Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Tematem jego wykładu było szeroko rozumiane dziennikarstwo oraz jak ono ma się do profesji, jaką Kominek zajmuje na co dzień, czyli prowadzenie bloga. Tomczyk opowiadał o swoich początkach w branży dziennikarskiej, o swoich przeżyciach i nadziejach, by na końcu stwierdzić: „dostosuj się, albo zgiń”. Nie potrafił się dostosować do realiów w redakcji, dlatego postanowił pisać teksty o własnych poglądach na osobistym blogu, którego na dzień dzisiejszy czyta ogromna ilość internautów.

Jessica Mercedes jest natomiast blogerką modową, której stylizacje cieszą się ogromną popularnością wśród fashionistek. Dzisiejszego dnia doradzała studentkom, jak mają się ubierać, by czuły się pewnie i atrakcyjnie.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz