Sport

Kolejorz zagra z Wisłą w Krakowie

25. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - Lech Poznań - Wisła Kraków  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

25. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - Lech Poznań - Wisła Kraków Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterKolejorz w 5 kolejce T-Mobile Ekstraklasy zagra na wyjeździe z Wisłą Kraków. Zdaniem Mariusza Rumaka będzie to spotkanie z najlepszym zespołem, z jakim do tej pory przyszło Lechowi rywalizować. Mówię o tym z perspektywy tych meczów, które krakowianie mają już za sobą – powiedział trener Lecha. Mecz rozpocznie się w niedzielę (25.08) o godzinie 18:00.

Wisła Kraków to także rywal, z którym do tej pory najczęściej rywalizowałem i za każdym razem były to wyrównane mecze, tym razem po raz pierwszy zmierzę się jednak z Wisłą Kraków prowadzoną przez Franciszka Smudę – dodał Mariusz Rumak – ja bardzo dobrze pamiętam go z czasów, gdy prowadził Lecha, nie wiem tylko, czy on pamięta mnie, zawsze podglądałem trenerów pierwszej drużyny Kolejorza, bo od każdego z nich chciałem wyciągnąć coś dla siebie.

Jak podkreślał Mariusz Rumak trener Smuda na każdych zajęciach domagał się od zawodników określonych zachowań taktycznych, których realizacji oczekiwał podczas meczu.

Oba zespoły mają na swoim koncie mają jedno zwycięstwo i trzy remisy. Podczas ostatnich rozgrywek w ramach 1/16 finału Pucharu Polski Kolejorz znokautował dosłownie pierwszoligową Termalikę 4:0. Taki sam wynik wywalczyła Wisła podczas meczu z drugoligowym Zagłębiem Sosnowiec.

Podczas niedzielnego meczu z Zwisłą nie zagrają kontuzjowani Jasmin Burić, Rafał Murawski, Karol Linetty, Kebba Ceesay oraz Dimitrije Injac.

Mecz Kolejorza z Wisłą Kraków rozegrany zostanie w Krakowie w niedzielę (25.08) o godzinie 18:00.

25. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - Lech Poznań - Wisła Kraków Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz