Sport

Kolejorz bez Możdżenia

Prezentacja pierwszej drużyny Lecha Poznań - Mateusz Możdżeń - Stary Rynek 16.07.2013 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Prezentacja pierwszej drużyny Lecha Poznań - Mateusz Możdżeń - Stary Rynek 16.07.2013 r. Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterPo tym, gdy z końcem czerwca skończył się kontrakt Mateusza Możdżenia z Kolejorzem pojawiały się sprzeczne informacje co do jego dalszych losów. Ostatecznie jednak młody zawodnik ogłosił, że odchodzi z Klubu. Jego celem jest teraz gra w którymś z zagranicznych zespołów.

Po ponad 7 latach spędzonych w jednym miejscu na pewno jest trochę żalu w momencie gdy się odchodzi, w moim sercu Lech pewnie zostanie na zawsze, bo na dzisiaj wszystko zawdzięczam właśnie temu klubowiprzyznaje Mateusz Możdżeń – mam do Lecha wielki szacunek i należą mu się słowa wdzięczności. Sentyment pozostanie, jednak w piłce nie można mieć sentymentów, bo wiemy, jak to wszystko funkcjonuje. Na samej górze jest tylko biznes.

W środę były już piłkarz Lecha potwierdził, że ma już konkretną ofertę. Nie chciał jednak zdradzić nazwy klubu, z którym prowadzi rozmowy.

Nie palę za sobą żadnych mostów, rozstajemy się w normalnej atmosferze – podkreśla Możdżeń – teraz chcę spróbować swoich sił poza Polską, ale nie ukrywam, że w przyszłości chciałbym wrócić do Poznania, by ponownie reprezentować barwy Kolejorza.

9 kolejka T-Mobile Extraklasy - Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (Mateusz Możdżeń, Aleksandar Tonev, Rafał Grzyb, Filip Modelski) Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz