Nowe Miasto

Kobieta została potrącona, potem przejechana przez inny samochód. Zginęła.

Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych. Po chwili przejechał po niej kolejny samochód. Niestety kobieta nie przeżyła. Policjanci poszukują kierowcy drugiego samochodu.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Szwajcarskiej i Piaseckiego na wysokości Szpitala Miejskiego im. J. Strusia we wtorek 15 listopada około 17:00. Kobietę przechodzącą na pasach potrącił samochód skoda.

Po leżącej już na jezdni poszkodowanej przejechała biała dacia duster. Kierowca tego samochodu zatrzymał się na krótką chwilę i odjechał. To właśnie on jest teraz poszukiwany.

Osoby, które były świadkami zdarzenia bądź mają jakiekolwiek informacje na temat kierowcy pojazdu marki dacia duster prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu – apeluje Patrycja Banaszak z poznańskiej Policji – zapewniamy anonimowość.

Wszelkie informacje mogące ustalić kim jest kierowca białej dacii duster można się zgłaszać osobiście, przy ulicy Szylinga 2, pokój nr 34 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 61 84 144 35 (od 7:30 do 15:30) lub pod numerami czynnymi całą dobę 61 84 156 13 oraz 997.

Wypadek na Ratajach

Użyte w artykule zdjęcia: monitoring MPK

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz