Sport

Klaudia Laskowska siatkarką Enea Energetyka Poznań

Piłka do siatkówki  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Klaudia Laskowska, siatkarka grająca na pozycji środkowej na sezon 2021/2022 podpisała umowę z klubem Enea Energetyk Poznań.

21-letnia zawodniczka w zeszłym sezonie broniła barw  klubu E.Leclerc MOYA Radomka Radom, a we wcześniejszy latach reprezentowała SPS Volley Piła, SMS PZPS Szczyrk, KS Pałac Bydgoszcz oraz MUKS Omega Mrągowo.

Klaudia razem z reprezentacją Polski juniorek w 2018 zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy. Rok później wraz z zespołem z Piły wywalczyła srebrny medal na mistrzostwach Polski juniorek i została wybrana najlepszą blokującą turnieju.

Zdecydowałam się na granie w Enea Energetyku Poznań, ponieważ dostrzegłam duży potencjał. Jestem pewna, że wspólnymi siłami wywalczymy zwycięstwo i awansujemy do Tauron Ligi. Cieszę się z podjęcia tej decyzji, gdyż klub dobrze prosperuje na przyszłość, a samo miasto jest śliczne. Drodzy Kibice, trzymajcie w tym sezonie mocno kciuki za nasz zespół. Wasze wsparcie będzie bardzo mobilizacyjne do gry z przeciwnikiem. Liczę na Wasze wsparcie. Ściskam, Klaudia!!!- mówi środkowa Energetyka.

Klaudia mierzy 188cm i razem z Emilią Oktabą, Anną Regulską i Wiktorią Pisarską będzie budować przysłowiową “ścianę” w sezonie 2021/22.

Sezon 2021/2022:

Przyjmujące:
Weronika Fojucik
Wiktoria Niwald
Dagmara Dąbrowska

Środkowe (komplet):
Emilia Oktaba
Anna Regulska
Wiktoria Pisarska
Klaudia Laskowska

Rozgrywające:
Martyna Gorzkiewicz

Atakujące (komplet):
Paulina Reiter
Martyna Szczepuła

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz