Sport

KKS Lech Poznań – KGHM Zagłebie Lubin – fotorelacja

KKS Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin - 16.10.2010 r.  Foto: Piotr Rychter

Żal, rozczarowanie, załamanie… To nie tak miało być Panowie, nie tak! Miało być przełamanie, początek marszu na szczyt tabeli Ekstraklasy. Mecz, oprócz porażki, był nieciekawy. Druga połowa była w wykonaniu Lecha fatalna. Zupełnie tak, jakby podczas przerwy zostały podmienione drużyny. Kolejorz się gubił, nie potrafił odpierać ataków, nie miał pomysłu na grę. To musiało się tak skończyć.

Sobotni mecz skończył się spadkiem Lecha na 13 miejsce w tabeli Ekstraklasy i oczywiście awansem Zagłębia na miejsce 10. Zamiast oczekiwanego awansu obserwujemy bezradnie marsz w stronę strefy spadkowej.

Relację minuta po minucie możesz zobaczyć TUTAJ.

Ivan Djurdjević – Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Mieliśmy swoje sytuacje, powinniśmy je wykorzystać i objąć prowadzenie. Jesteśmy przecież mistrzem Polski i musimy swoje szanse wykorzystywać. Murawa nie pozwalała nam dziś na wiele, więc tym bardziej trzeba było strzelić szybko bramkę by później już uspokoić grę. Niestety tak się nie stało. Nie przewartościowujemy swoich celów na ten sezon. Gra się zawsze do końca i trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Jeśli teraz byśmy się załamali to dalsza gra nie miałaby sensu.

Marcin Kikut – Naszą postawę można skwitować krótko: Jest tragicznie. Wydaje mi się, że musimy sobie po prostu dać „po liściu” i może dzięki temu się obudzimy. Naprawdę nie wiem z kim mamy wygrywać jeśli nie z Zagłębiem u siebie. Nie potrafię tego wytłumaczyć. Jesteśmy Mistrzem Polski. Nie gramy przecież o utrzymanie, a na dziś wszystko wskazuje na to, że jesteśmy słabsi od Zagłębia. Absolutnie nie dziwię się reakcji kibiców. Mają do niej pewne prawo. Płacą za bilety i nie takiego Lecha chcą oglądać

KKS LECH POZNAŃ (trener Jacek Zieliński)
Burić, Gancarczyk, Djurdievic, Kryvets, Stilić, Drygas, Rudnevs, Peszko, Bosacki, Injac, Kikur
Rezerwowi: Kotorowski, Kiełb, Zapotoka, Thibamba, Henriquez, Możdżeń, Kamiński

ZAGŁĘBIE LUBIN
(trener Marek Bajor)
Isailović, Kocot, Stasiak, Horvath, Rymaniak, Dąbrowski, Bartczak, Pawłowski, Plizga, Traore, Kędziora
Rezerwowi: Ptak, Błąd, Dinis, Reina, Woźniak, Wilczek, Hanzel

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz