Aglomeracja

Kejtry ze Schroniska trafiły do cologu

Kejtry ze Schroniska trafiły do cologu  Foto: Zoo Poznań

Dwa kejtry z poznańskiego schroniska trafiły do cologu, ale nie będą kolejnymi zwierzakami, które goście mogą tutaj podziwiać. Oba zostały adoptowane przez pracowników.

Kilka miesięcy temu urzędnicy Aleksandrowa Łódzkiego adoptowali w kilku instytucjach psy ze schroniska, które długo czekały na adopcję – przypomina Małgorzata Chodyła z poznańskiego Zoo – kontynuujemy tą znakomitą ideę oraz zachęcamy do adopcji zwierząt ze schronisk zarówno instytucje miejskie jak i wszystkich mieszkańców.

Michu i Kora zamieszkały już  w biurach poznańskiego cologu na Browarnej. Psiaki są już wiekowe, trzynastoletnie, miały zatem niewielką szansę na adopcję. W nowym miejscu mają zapewnioną fachową opiekę i wiele psiolubnych serc do ich kochania.

Mają tutaj już swoje legowiska i miseczki, kojec i ciepłe budy na noc – dodaje Małgorzata Chodyła – będą wspomagać działania naszej ochrony przez wspólne patrolowanie na smyczy terenów biurowych i magazynowych.

Adoptowane psiaki mają także dwóch stałych opiekunów, którzy będą o nie dbali i karmili. Teraz oba kejtry muszą się zaadaptować w nowych warunkach.

Kejtry ze Schroniska trafiły do cologu

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz