DLA STUDENTA

Kayah śpiewająco o biznesie

Kayah o biznesie  Foto:

Kayah to nie tylko znana polska piosenkarka i producentka to także bizneswoman, współwłaścicielka wytwórni fonograficznej „Kayax”. W najbliższy piątek w Wyższej Szkole Bankowej wystąpi w nowej dla siebie roli – wykładowcy. Podczas spotkania ze studentami opowie jak osiągnąć sukces na niepewnym rynku muzycznym, zdradzi kulisy show-biznesu i realia zarządzania firmą w branży rozrywkowej.

Kayah o biznesieWygłoszony przez artystkę wykład będzie nietypowym spojrzeniem na show-biznes i świat muzyczny – z punktu widzenia ekonomicznego oraz dobrego zarządzania firmą. Podczas spotkania gwiazda opowie m.in. dlaczego warto zakładać własne przedsięwzięcia, czym charakteryzuje się biznes fonograficzny, jakie reguły rządzą współczesnym przemysłem muzyczny oraz co zrobić, aby osiągnąć sukces na tym specyficznym polu.

Wykład piosenkarki adresowany jest do studentów, którzy z pierwszej ręki będą mogli dowiedzieć się o realiach zarządzania karierą artystyczną. Samo spotkanie będzie miało charakter wykładu połączonego z dyskusją, tak, aby zainteresowani mogli sami zadać artystce – bizneswoman pytania.

Spotkanie – wykład Kayah odbędzie się 11 maja o godzinie 16:00 w Wyższej Szkole Bankowej przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Ilość miejsc ograniczona, po bezpłatne wejściówki można zgłaszać się do działu marketingu uczelni w budynku przy ulicy Ratajczaka 5/7 pokój 102.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz