K U L T U R A

Kaśka Sochacka promuje debiutancki album.

Kaśka Sochacka  Foto: FB / sochacka.kaska / Paula Sobota

Koncert Kaśki Sochackiej, który planowany był w marcu odbędzie się w CK Zamek w środę, 18 maja. Laureatka dwóch tegorocznych Fryderyków promuje swój debiutancki album „Ciche dni” oraz wydaną niedawno EPkę „Ministory”.

Lato 2021 upłynęło artystce na licznych koncertach, których wspólnie z zespołem zagrała 30. Występowała także gościnnie na koncertach Korteza w ramach Holiday Tour.

W towarzystwie Lesława Mateckiego (gitara), Andrzeja Rajskiego (perkusja) oraz Pawła Harańczyka (instrumenty klawiszowe) odwiedzi kilkanaście miast, gdzie na żywo zaprezentuje materiał z albumu “Ciche dni” oraz nowe piosenki, nad którymi obecnie pracuje z Olkiem Świerkotem.

Jej debiutancki album “Ciche dni” ukazał się w marcu 2021 roku. W tworzeniu finalnego kształtu piosenek artystce pomagali: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) – tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”).

Kaśka Sochacka jest autorką wszystkich kompozycji muzycznych. Płyta „Ciche dni” to opowieść o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka.

Kaśka Sochacka -koncert

Sala Wielka, Centrum Kultury Zamek
środa, 18 maja, godzina 19:30

Bilety w cenie – od 89,00 zł.

Użyte w artykule zdjęcia: FB / sochacka.kaska / Paula Sobota

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz