K U L T U R A POZnań

Kasia Kowalska zagra w Auli Artis

Kasia Kowalska  Foto: Konrad Czapracki/lepszyPoznan.pl

Kasia Kowalska, jedna z czołowych wokalistek w Polsce odwiedzi w piątek, 21 października Poznań.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej znanych i charyzmatycznych postaci na polskiej scenie muzycznej, na której jest obecna od 27 lat. Jej twórczość od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów, jak i branży muzycznej.

Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, statuetkę MTV European Music Awards “Dla najlepszego polskiego artysty”, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy jej album pokrył się platyną lub złotem.

W 2018 roku Kasia Kowalska wydała nowy album, “Aya”. Otrzymała za niego złotą płytę oraz dwie nominacje do Fryderyków. W 2019 roku ukazał się kolejny, koncertowy, album ze słynnego na całym świecie cyklu “MTV Unplugged”. Piosenką promującą to wydawnictwo jest duet ze Stanisławem Soyką “Tolerancja”.

Podczas koncertów nie brakuje największych przebojów artystki, jak “Prowadź mnie”, “antidotum”, “A to co mam”, “Spowiedź”, “Być tak blisko”, “Oto ja”, “Co może przynieść nowy dzień”, “Coś optymistycznego”, “To co dobre”, a także najnowszych: “Aya” czy “Alannah”.
Wokalistka wraz ze swoim zespołem proponuje koncert pełen emocji, niezwykłej energii i wielu przebojów, które wylansowała przez ponad ćwierć wieku swojej artystycznej działalności.

Kasia Kowalska

Aula Artis, ul. gen. T. Kutrzeby 10
Piątek, 21 października 20:00
bilety od 125 zł

Użyte w artykule zdjęcia: Konrad Czapracki/lepszyPoznan.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz