Multikino Poznań Malta
Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań
Multikino Poznań Malta - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Multikino Poznań Malta
10:05 – Psy i koty 3: Łapa w łapę ( 2D, Dubbing )
10:10 – Cruella ( 2D, Dubbing )
10:10 – Skąd się biorą sny ( 2D, Dubbing )
10:25 – GODZILLA VS. KONG ( 2D, Napisy )
10:30 – Krudowie 2: Nowa Era ( 2D, Dubbing )
11:35 – Ciche miejsce 2 ( 2D, Napisy )
11:35 – Cruella ( 2D, Dubbing )
11:35 – Skąd się biorą sny ( 2D, Dubbing )
11:45 – Krudowie 2: Nowa Era ( 2D, Dubbing )
12:05 – Psy i koty 3: Łapa w łapę ( 2D, Dubbing )
12:15 – Jeden Gniewny Człowiek ( 2D, Napisy )
12:40 – Krudowie 2: Nowa Era ( 2D, Dubbing )
12:55 – GODZILLA VS. KONG ( 2D, Napisy )
13:00 – Cruella ( 2D, Napisy )
13:05 – Co w duszy gra ( 2D, Dubbing )
13:35 – Skąd się biorą sny ( 2D, Dubbing )
13:45 – Ciche miejsce 2 ( 2D, Napisy )
13:55 – Krudowie 2: Nowa Era ( 2D, Dubbing )
14:05 – Ojciec ( 2D, Napisy )
14:25 – Cruella ( 2D, Dubbing )
14:50 – Jeden Gniewny Człowiek ( 2D, Napisy )
14:50 – Nomadland ( 2D, Napisy )
15:25 – Co w duszy gra ( 2D, Dubbing )
15:25 – GODZILLA VS. KONG ( 2D, Napisy )
15:35 – Skąd się biorą sny ( 2D, Dubbing )
15:50 – Cruella ( 2D, Napisy )
15:55 – Ciche miejsce 2 ( 2D, Napisy )
16:05 – Krudowie 2: Nowa Era ( 2D, Dubbing )
16:15 – Mortal Kombat ( 2D, Napisy )
17:15 – Druga połowa ( 2D, PL )
17:15 – Śniegu już nigdy nie będzie ( 2D, PL )
17:25 – Jeden Gniewny Człowiek ( 2D, Napisy )
17:35 – Skąd się biorą sny ( 2D, Dubbing )
17:45 – Co w duszy gra ( 2D, Dubbing )
17:55 – GODZILLA VS. KONG ( 2D, Napisy )
18:05 – Ciche miejsce 2 ( 2D, Napisy )
18:15 – Krudowie 2: Nowa Era ( 2D, Dubbing )
18:40 – Cruella ( 2D, Napisy )
18:40 – Mortal Kombat ( 2D, Napisy )
19:25 – Druga połowa ( 2D, PL )
19:35 – Cruella ( 2D, Napisy )
19:50 – Śniegu już nigdy nie będzie ( 2D, PL )
20:00 – Jeden Gniewny Człowiek ( 2D, Napisy )
20:05 – Nomadland ( 2D, Napisy )
20:15 – Ciche miejsce 2 ( 2D, Napisy )
20:25 – GODZILLA VS. KONG ( 2D, Napisy )
20:35 – Ojciec ( 2D, Napisy )
21:05 – Mortal Kombat ( 2D, Napisy )
21:30 – Ciche miejsce 2 ( 2D, Napisy )
21:35 – GODZILLA VS. KONG ( 2D, Napisy )