12lip14:0018:00Happysad #Na Falach Silent Disco Before

Szczegóły

Wyjątkowe Lato z Muzyką na Plaży: Silent Disco Before w Cyklu NaFalach

Lato w pełni, a to oznacza nie tylko wysokie temperatury, ale także czas beztroskich chwil spędzonych na plaży. Słońce, zimne napoje i wypoczynek przy jeziorze to idealny przepis na udany dzień. Dla miłośników muzyki przygotowano coś wyjątkowego – cykl koncertów NaFalach, który łączy w sobie odprężenie i energetyczne występy. W tym roku organizatorzy postanowili dodać szczyptę magii do tego wydarzenia, oferując Silent Disco Before – imprezę, która zaskoczy nawet najbardziej wymagających.

W sercu letnich wieczorów czeka na nas połączenie pięknych kobiet, przystojnych mężczyzn, grillowanej kiełbasy oraz grona zacnych znajomych. To wszystko w atmosferze radości i gustownego relaksu nad jeziorem. Koncerty w ramach cyklu NaFalach są bezpłatne, a dzięki Silent Disco uczestnicy będą mogli bawić się przy dźwiękach trzech różnych gatunków muzycznych – a to wszystko w jednym miejscu!

Kalendarium Wydarzenia

Silent Disco Before odbędzie się w najbliższą sobotę, a na wydarzeniu wystąpi trzech DJ-ów, każdy z innym stylem muzycznym. Kanał 1 otworzy Dirty Daniels, który rozkręci imprezę hitami house. Na Kanał 2 przeniesiemy się w świat tanecznych hitów serwowanych przez Lazy Dee, a Kanał 3 dostarczy odrobinę rocka punkowego i alternatywy dzięki brzmieniom Dr ZONK-a.

Czym jest Silent Disco?

Silent Disco to innowacyjna forma zabawy, w której każdy uczestnik wypożycza wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki. Dzięki temu rozwiązaniu możemy doświadczyć wyjątkowej atmosfery imprezy, przy zachowaniu wszelkich reguł związanych z głośnością muzyki. Każda para słuchawek oferuje trzy różne kanały, co pozwala na swobodne przełączanie się pomiędzy różnymi stylami muzycznymi. Uczestnicy mogą wybrać, przy jakiej muzyce chcą tańczyć – od energetic house, poprzez taneczne hity, aż po polski rock punk – a możliwość regulacji głośności pozwala na idealne dostosowanie dźwięków do własnych preferencji.

Dzięki temu, gdy potrzebujemy chwilę oddechu, możemy usiąść z drinkiem w ręku i cieszyć się towarzystwem znajomych, nie tracąc przy tym z oczu pełnego parkietu tańczących ludzi. Efekt wizualny jest niesamowity – cała grupa może wyglądać jak na spokojnej zabawie, podczas gdy każdy z nich zagłębia się w własne brzmienia.

Wypożyczenie słuchawek

Warto pamiętać, że aby skorzystać z tej unikalnej formy zabawy, potrzebne jest wypożyczenie słuchawek, które kosztuje jedynie 10 zł. Ważne jest także posiadanie dokumentu ze zdjęciem – idealnie sprawdzi się legitymacja studencka lub prawo jazdy. To prosty sposób na zapewnienie sobie doskonałej zabawy bez awantur o zbyt głośną muzykę!

Podsumowanie

Tegoroczne lato zapowiada się niezwykle ciekawie dzięki cyklowi NaFalach i innowacyjnej formule Silent Disco Before. To wydarzenie będzie doskonałą okazją do spotkania z przyjaciółmi, delektowania się wspaniałą muzyką oraz korzystania z uroków letnich wieczorów nad jeziorem. Tego lata wydobądźcie z siebie najwięcej pozytywnych emocji i bądźcie częścią niezapomnianej imprezy! Do zobaczenia na parkiecie!

Termin

12 lipiec 2019 14:00 - 18:00