06gru19:0021:00Era Jazzu: LYAMBIKO - Christmas Gala
Szczegóły
Ekskluzywna Gala Christmas Ery Jazzu: Niezapomniane Doznania Muzyczne z Lyambiko Zbliżający się grudzień ogłasza nie tylko czas świątecznych przygotowań, ale także jedną z najważniejszych uroczystości w kalendarzu miłośników jazzu. Galę Christmas
Szczegóły
Ekskluzywna Gala Christmas Ery Jazzu: Niezapomniane Doznania Muzyczne z Lyambiko
Zbliżający się grudzień ogłasza nie tylko czas świątecznych przygotowań, ale także jedną z najważniejszych uroczystości w kalendarzu miłośników jazzu. Galę Christmas Ery Jazzu, która odbędzie się 6 grudnia 2012 roku o godzinie 20:00 w warszawskim Palladium, poprowadzi niezwykła wokalistka Lyambiko. Urodzona w Tanzanii, ale związana z Niemcami artystka, będzie gwiazdą wieczoru, a jej występ zapowiada się jako magiczna podróż po dźwiękach jazzowych klasyków.
Lyambiko, znana ze swojego egzotycznego stylu i charyzmatycznej obecności na scenie, zdobyła serca wielu fanów na całym świecie. Jej najnowszy album, „Lyambiko Sings Gershwin”, to hołd dla legendy jazzu – Georga Gershwina. Iberujące aranżacje i znakomite wykonania takich utworów jak „I Got Rhythm”, „Summertime” czy „Fascinating Rhythm” sprawiły, że krążek szybko zdobył uznanie krytyków i słuchaczy. Niedawno Lyambiko została uhonorowana renomowaną nagrodą Echo Jazz, przyznawaną przez niemiecką branżę muzyczną, zdobywając tytuł Wokalistki Roku.
Dionizy Piątkowski, szef Ery Jazzu, podkreśla: „Najnowszy album Lyambiko to doskonale zaaranżowane dzieło, subtelnie wyśpiewane i perfekcyjnie zrealizowane. Nie ma wątpliwości, że stał się on jazzowym bestsellerem w całej Europie zaledwie kilka tygodni po premierze.” Tę wyjątkową artystkę czeka więc nie tylko występ na Gali Christmas Ery Jazzu, ale także wspaniałe połączenie jazzowych i świątecznych standardów, które z pewnością przyciągnie miłośników zarówno jazzu, jak i świątecznej atmosfery.
Warto zaznaczyć, że Era Jazzu ma na swoim koncie wiele znaczących nazwisk. Po występach takich gwiazd jak Diana Krall, Dionne Warwick, Dee Dee Bridgewater czy Dianne Reeves, teraz ponownie na scenie pojawi się wielka wokalistka jazzowa – Lyambiko. Jej występ będzie nie tylko muzyczną ucztą, ale także okazją do celebrowania świątecznego ducha poprzez dźwięki jazzu.
Bilety na ekskluzywny koncert Lyambiko są już w sprzedaży i można je nabyć w różnych punktach, w tym salony EMPiK oraz online przez Ticketpro i Eventim. Ceny biletów prezentują się następująco: VIP – 200 zł, parter/balkon – 140 zł.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Gala Christmas Ery Jazzu to wydarzenie, które z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji i muzycznych doznaj w atmosferze świątecznego święta. Przywdziej swoje najlepsze jazzowe stroje i dołącz do innych miłośników muzyki na tym niezwykłym wieczorze.
Kalendarium:
- Data: 6 grudnia 2012
- Godzina: 20:00
- Miejsce: Warszawa – Palladium
- Gwiazdą wieczoru: Lyambiko
- Specjalny repertuar: Utwory Georga Gershwina oraz świąteczne standardy jazzowe
Nie czekaj, rezerwuj bilety już teraz! Więcej informacji znaleźć można na stronie Ery Jazzu: http://erajazzu.eu/site/index.php/koncerty/52.
Termin
6 grudzień 2012 19:00 - 21:00