Aglomeracja

Jutro zagramy nawet o 25 000 000 zł!

Kupon Lotto  Foto: Totalizator Sportowy

Czwartkowe losowanie Lotto, najpopularniejszej gry liczbowej, nie przyniosło nikomu wygranej w postaci upragnionej „szóstki”. To oznacza, że skumulowana kwota w sobotę może urosnąć aż do 25.000.000 złotych.

Poznań na liście stu największych wygranych w historii tej gry jest tylko raz, ale z kwotą 28.825.110 złotych. Daje to nam szóstą pozycję w rankingu. Obecna kumulacja rośnie od 10 kwietnia 2016 roku.

Być może los uśmiechnie się do kolejnego mieszkańca naszej Metropolii? W tym tygodniu, we wtorek ktoś wygrał 1.000.000 złotych.

Nasz Klient kupił jeden zakład Lotto z Plusem, za 4 złote, grając metodą na chybił trafił – informuje Damian Wiśniewski z Totalizatora Sportowego – szczęśliwymi liczbami okazały się 10, 25, 27, 32, 37, 39.

Ta kwota pozwoli kupić apartament o powierzchni około 200 m² położony we wschodniej części Poznania lub sportowy samochód o mocy 540 KM w specjalnej, ekskluzywnej wersji.

Kwota, którą będzie można wygrać w sobotniej kumulacji, a więc 25.000.000 złotych, daje już dużo większe pole do popisu. Oprócz zaspokojenia swoich i bliskich potrzeb, można będzie wesprzeć kogoś naprawdę potrzebującego. Lista osób ciężko chorych, których leczenie jest kosztowne jest bardzo długa. Można wesprzeć też jakąś fundację bądź lokalną inicjatywę.

Warto pamiętać jednak, że tak nagły przypływ tak ogromnych bejmów może oznaczać także spore problemy. Okazuje się, że łatwo można stracić kontrolę nad wydawaniem ogromnych dla przeciętnego Kaczmarka pieniędzy. Warto poradzić się zaufanego finansisty, co zrobić z wygraną. Bjemy choć ogromne, można wydać bardzo szybko zostając tylko z ich wspomnieniem, bądź odpowiednio je wykorzystać i cieszyć się nimi długo, pomnażając je rozsądnie,

Przypominamy, że losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz