K U L T U R A

Justyna Steczkowska przybyła z cygańskim weselem

Justyna Steczkowska ma już za sobą drugi koncert w ramach nowej trasy koncertowej z orkiestrą cygańską, która promuje płytę “I na co mi to było” nagraną w duecie z Bobanem Markovicem. Kogo zabrakło na widowisku, ma czego żałować.

Kto czwartkowego wieczoru znalazł się w rejonie Targów Poznańskich od strony Śniadeckich, mógł mocno się zdziwić ilością kierowców chcących zaparkować koło Sali Ziemi. Przed godz. 19 mógł tam się odbywać jedynie popularny spektakl, bądź występ szanowanej gwiazdy. I to właśnie koncert wywołał zwiększony ruch entuzjastów, którzy w dłoni dzierżyli bilet. Koncert nie byle kogo, bo Justyny Steczkowskiej.

Artystka wyruszyła w trasę koncertową wraz z Orkiestrą Cygańską promując swoje najnowsze wydawnictwo, “I na co mi to było”. Występ był niesamowitą dawką potężnej energii. Na oczach widzów Justyna przeobraziła się w cygańską femme fatale, która poprowadziła ich do zaczarowanej wioski romskich dźwięków i kolorów. Orkiestra cygańska, tancerze w kolorowych strojach, wielki stół, elegancki fotel, gra świateł, dziki taniec i bajeczna scenografia przeniosły publiczność w świat niekończącej się zabawy i muzyki. W końcu, jak sama stwierdziła Justyna: “ludzie, bawcie się, jesteście na weselu!”

Setlista:
1. Kto i z kim siwy dym
2. Maruszka
3. Kto wciska mi kit
4. Biel całuje biel
5. Wszechmogący
6. Rumunija
7. Oczy czarne
8. Ore ore
9. I na co mi to było
10. Los to łobuz
11. Granski cocek
12. U mnie rzuć kotwicę
13. Dżelem dżelem
14. Czardasz
15. Prawdziwych cyganów
16. Sołnyszko
17. Płoną maki, kapie wino

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz