BizNews POZnań

Juror Dragon’s Den doradza młodym

Andrzej Głowacki - prezes zarządu DGA SA, przedstawiciel WKK  Foto: Sollus / Jacek Lisewski

MIND PARK to projekt współpracy praktyków biznesu z młodymi przedsiębiorcami, który realizowany będzie w ramach Poznańskiego Parku Technologiczno Przemysłowego. Każde wydarzenie to opowieść, która pozwoli zrozumieć jak osiąga się sukces w biznesie.

Andrzej Głowacki - prezes zarządu DGA SA, przedstawiciel WKK Foto: Sollus / Jacek LisewskiGościem pierwszego spotkania, będzie Andrzej Głowacki. Założyciel i prezes notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych spółki doradczo-inwestycyjnej DGA S.A, juror i inwestor w programie telewizyjnym „Dragon’s Den”.

Ideą MIND PARKU jest zapraszanie do udziału w spotkaniach znanych przedstawicieli biznesu, którzy osiągnęli znaczącą pozycję i dziś wspierają młodych przedsiębiorców swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wystąpienia prelegentów to swego rodzaju case study skupione na praktycznych aspektach prowadzenia firmy. Całość prelekcji podzielona jest na dwie części: pierwsza oficjalna część to przekaz kluczowej idei spotkania, druga to dyskusja i kuluarowe rozmowy.

Udział w prelekcjach jest bezpłatny i ogólnodostępny. Wszystkie prezentacje ze spotkań dostępne będą także w formie on-line na stronie Internetowej.

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu MIND PARK odbędzie się we wtorek 22 stycznia, 2013 r. w siedzibie Poznańskiego Parku przy ul. 28 Czerwca 1956r. nr 400 Już dziś można zgłaszać swój udział na logując się na stronie www.pptp.pl/mindpark

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz