42. wydarzenie cyklu JazZamek za nami. Na scenie Sali Wielkiej wystąpił znakomity kompozytor i pianista jazzowy Takeshi Asai.
Pochodzący z Japonii muzyk na fortepianie grał od wczesnego dzieciństwa. Niezwykle skromny i pełny poczucia humoru artysta zaprezentował niedzielnym wieczorem kompozycje z albumu nad którym obecnie pracuje – „Solo Vol. III”.
Poznańska publiczność przyjęła artystę z wielkim entuzjazmem, a i sam artysta nie krył radości, że mógł do nas przyjechać.



![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)


























Dodaj komentarz