Wilda

Jarmark Świąteczny na Wildzie

Jarmark na Starym Rynku - Poznań 06.12.2014 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Ponad siedemdziesięciu wystawców pojawi się na Jarmarku Świątecznym organizowanym kolejny już raz na Wildzie. Będzie to okazja, by poczuć magię zbliżających się Świąt, by nieco zwolnić tempa i spotkać bliższych, bądź dalszych sąsiadów.

Tak, jak w ubiegłych latach, w samym środku gorączki przedświątecznych zakupów, bądźmy razem w to jedno popołudnie – zapraszają organizatorzy – zatrzymajmy się w codziennym biegu przy gorącej herbacie, dźwiękach świątecznych nut, rozkoszując się przysmakami lokalnych mistrzów kuchni.

Lista wystawców już teraz przekroczyła liczbę 70, a nie jest jeszcze zamknięta! Będą zatem na wildeckim rynku między innymi rękodzielnicy, profesjonaliści i amatorzy, będą ozdoby świąteczne, zioła, mnóstwo ciast, gorąca herbata, kolędy i mikołajowe zabawy…

Będzie tutaj można wspólnie zrobić kartki świąteczne, stroiki, pośpiewać kolędy, czy po prostu porozmawiać. Specjalne atrakcje przygotowano dla najmłodszych gości, którzy odwiedzą Jarmark Świąteczny na Wildzie. Kto wie – może odwiedzi to miejsce Święty Mikołaj?

Pobądźmy chwilę razem na Rynku Wildeckim, przez który zwykle przebiegamy przy okazji zakupów, może spotkamy sąsiada, z którym nie ma czasu zwykle porozmawiać? – zachęcają organizatorzy z Rady Osiedla Wilda i Wildeckiej Inicjatywy Lokalnej WILdzianie.

Zapraszamy na III Jarmark Świąteczny na Rynku Wildeckim wraz z Radą Osiedla Wilda i Wildecką Inicjatywą Lokalną WILdzianie. Odbędzie się on w sobotę 9.12 od 16:00 do 19:00.

foto ilustracyjne: archiwum

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz