Nowe Miasto

Jana Pawła / Baraniaka utrudnienia dłużej niż planowano

Baraniaka / Jana Pawła II  Foto: TD

Dłużej niż planowano potrwają utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Baraniaka. Od 2 maja trwają tam prace drogowe. Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne roboty zakończą się na początku przyszłego tygodnia.

Jana Pawła II - roboty drogowePrzebudowa układu drogowego między rondem Rataje a rondem Śródka dobiega końca. Od wtorku, 2 maja, trwa frezowanie i układanie nowej nawierzchni jezdni. W związku z powadzonymi pracami wprowadzona została tymczasowa organizacja w ruchu. W sobotę, od godzin popołudniowych, możliwy będzie przejazd dwoma pasami ruchu na ul. Jana Pawła II, a także przywrócone zostaną wszystkie relacje na skrzyżowaniu z ul. Baraniaka.

Piesi zwracają uwagę na złą organizację ruchu. Żeby dostać się z przystanków tramwajowych do Galerii Malta należy poruszać się pomiędzy pracującymi maszynami i w błocie.

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne część prac związanych z układaniem nawierzchni bitumicznej zostanie dokończona na początku przyszłego tygodnia. Na czas prowadzonych prac zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja w ruchu i wyznaczone zostaną objazdy.

Jak zapowiada przedstawiciel centrum handlowego Posnania, która finansuje inwestycje dojazdowe Dzięki zrealizowanym pracom ulica Baraniaka zyska dodatkowy prawoskręt w ulicę Jana Pawła II.

Użyte w artykule zdjęcia: TD

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz