Aglomeracja

Irlandczycy wrócą do Poznania

Włochy - Irlandia - doping w Oficjalnej Strefie Kibica UEFA EURO Poznań 2012  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Włochy - Irlandia - doping w Oficjalnej Strefie Kibica UEFA EURO Poznań 2012 Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterZaraz po zakończeniu Euro 2012 wiele osób mówiło, że już tęskni za Irlandczykami, którzy gościli w Poznaniu. Od razu też pojawiły się pomysły, by zorganizować mecz towarzyski na Stadionie Miejskim. Wszystko wskazuje na to, że zostanie on zorganizowany w listopadzie.

Jeszcze raz zatem będziemy mogli gościć nie tylko piłkarzy, ale również kiboli z Zielonej Wyspy. Polski Związek Piłki Nożnej, który będzie niejako gospodarzem tego spotkania, ma dzisiaj inne problemy na głowie. Po godzinie 13:00 ukazała się na stronach Związku informacja o rozstaniu się z trenerem Fornalikiem. Chciałbym serdecznie podziękować trenerowi Fornalikowi za roczną współpracę i życzyć mu powodzenia w dalszej pracy trenerskiej – oświadczył prezes Zbigniew Boniek. To był dla mnie szczególny czas: wielkich emocji, wielkiego zaangażowania i pracy. Gorące podziękowania dla wszystkich tych, z którymi było mi dane współpracować – powiedział po spotkaniu z prezesem Bońkiem Waldemar Fornalik.

Wiadomo zatem kto NIE poprowadzi naszej reprezentacji podczas meczu z Irlandią. Wiadomo natomiast, że odbędzie się on na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej we wtorek 19 listopad.

Czekamy już i na zawodników i na kiboli!

Strefa Kibica Euro2012 - mecz Irlandia - Chorwacja Foto: lepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz