POZnań

I Festiwal Designu i Kreatywności Dla Dzieci

I Festiwal Designu I Kreatywności Dla Dzieci  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Trwający przez cały weekend Pierwszy Festiwal Designu i Kreatywności Dla Dzieci to doskonała okazja, by kupić swoim pociechom dobrze zaprojektowane produkty dla dzieci.

Wybrani wystawcy są projektantami i wykonawcami zabawek, odzieży, wyposażenia wnętrz, właścicielami sklepów internetowych, wydawcami książek. Łączy ich wysoki poziom funkcjonalności i estetyki, ciekawe wzornictwo, pasja i energia, które są odpowiedzią na potrzeby dzieci. Festiwal odbywa się w Concordia Design

Podczas Festiwalu Designu i Kreatywności dla odbywa się także wiele ciekawych warsztatów. Dzieci będą mogły same na przykład zaprojektować zabawki, koszulkę superbohatera, zmalować coś na zajęciach plastycznych bądź wypiec pizzę! To oczywiście tylko niektóre z wielu propozycji przygotowanych na ten weekend.

Podczas dwóch dni dzieci tworzą także największą kolorowankę na świecie. Każde dziecko, które nas odwiedzi będzie mogło wziąć udział w kolorowaniu ogromnej ilustracji, będziemy zarysowywać, zamalowywać i ozdabiać największy obrazek dla dzieci, jaki do tej pory powstał – wyjaśniają organizatorzy – kolorowanka będzie dostępna przez cały czas trwania Festiwalu, dla każdego, kto chce zostawić na niej swój ślad.

Festiwal trwać będzie w sobotę jeszcze do godziny 19:00 i w niedzielę od 10:00 do 18:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz