Aglomeracja

Gran Turismo Polonia 2012

ariel atom  Foto: ariel atom

Ponad 100 samochodów zobaczymy podczas tegorocznej imprezy Gran Turismo Polonia. Ich kierowcy zaprezentują je poznaniakom podczas specjalnego pokazu, który tym razem odbędzie się na ulicy Prymasa Augusta Hlonda zwaną też Nowymi Zawadami już w niedzielę.

ariel atom Foto: ariel atom

Podczas tego specjalnego pokazu, który rozpocznie się o godzinie 15:00 zobaczymy wiele ciekawych i rzadko spotykanych modeli. Zaprezentują się między innymi ariel atom, czy maserati granturismo MC stradale. Najwięcej będzie chyba samochodów Ferrari i Porsche.

maserati gran turismo MC stradale Foto: Maserati

Ulica Baraniaka, na której dotychczas odbywały się pokazy okazała się zbyt wąska i krótka dla tak dużej ilości samochodów. Dlatego zdecydowano o przeniesieniu imprezy na dłuższą i szerszą ulicę Augusta Hlonda. Prezentacja jednych z najdroższych i najszybszych samochodów która odbywać się będzie na Zawadach potrwa mniej więcej do godziny 18:00.

Przez kolejne 2 dni uczestnicy Gran Turismo Polonia 2012 doskonalić będą swoje umiejętności na Torze Poznań. Ta część dostępna jest niestety już tylko dla wybranych.

http://www.youtube.com/watch?v=KoKk1HrUsR8

Zobacz jak wyglądały poprzednie imprezy w 2010, 2011 roku, oraz zamknięta część na Torze Poznań.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz