BizNews

Galeria Malta – zmian ciąg dalszy

Sklep Dealz w ETC  Foto: lepszyPOZNAN.pl / gsm

Galeria Malta od chwili otwarcia w bliskim sąsiedztwie konkurencyjnego, ogromnego centrum handlowego, powoli pustoszała. Zamykały się kolejne sklepy i punkty gastronomiczne, ubywało też klientów. Część z nich martwiło się o przyszłość tego miejsca. Tymczasem centrum handlowe podpisuje umowy z kolejnymi markami.

Jeszcze w tym roku ma zostać otwarty tutaj sklep Dealz. Sieć prowadzona przez poznańską spółkę pierwszego “funciaka” otworzyła na początku 2018 roku w Swarzędzu (więcej przeczytasz tutaj). Sklepy powszechnie znane jako “funciaki” są bardzo popularne w Wielkiej Brytanii. Większość towarów można tu kupić za 1 funta. Podobnie jest w polskich sklepach Dealz.

Sklep doskonale uzupełni ofertę naszego centrum i z pewnością zostanie doceniona przez tych klientów, którzy poszukują różnorodnych produktów z wielu segmentów, w atrakcyjnych cenach – przekonuje Lech Polański z Galerii Malta.

Sklep Dealz w Galerii Malta będzie miał powierzchnię blisko 480 m² i zlokalizowany będzie na parterze. W ofercie znajdą się artykuły spożywcze drogeryjne, kosmetyki, artykuły do dekoracji i wyposażenia domu, zabawki, artykuły papiernicze, czy produkty dla zwierząt. Będzie to trzeci sklep tej sieci działający w Poznaniu.

Galeria Malta podpisała ostatnio także umowy, dzięki którym działać tutaj będą Lider Plac Zabaw, enel-med, Pepco i Martes Sport. Jak przekonują przedstawiciele centrum handlowego to następstwo rozpoczętych już zmian i procesu remodelingu.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / gsm, lepszyPOZNAN / tab

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz