POZnań Stare Miasto

Galeria Malta ma już 2 lata

II Urodziny Galerii Malta - 25.03.2011 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

II Urodziny Galerii Malta - 25.03.2011 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterDokładnie dwa lata temu 25 marca 2009 roku odbyło się uroczyste otwarcie Galerii Malta. Wielu nie wróżyło jej takiego sukcesu, a jednak Galeria stoi i to jak! Jak podkreśla dyrektor Galerii Tomasz Wojsz “Jest to miejsce, które ze względu na swoje położenie wpisało się w życie poznaniaków. Ci którzy przychodzą na Maltę odwiedzają również nas”.

Od 25 do 27 marca trwać będą obchody 2 urodzin. Z tej okazji klienci którzy dokonają zakupów za co najmniej 150 złotych otrzymają bilet na podniebną wyprawę balonem, której partnerem jest poznański deweloper UWI Investycje. W miarę warunków pogodowych balon będzie wzbijał się na wysokość 30 metrów i będzie dostarczał pasażerom wspaniałych wrażeń oraz widoków.

To oczywiście nie koniec atrakcji. Klienci którzy wydadzą w galerii na zakupy co najmniej 100 złotych otrzymają tort urodzinowy. Będzie to tort, którego dekorację możemy sami zaprojektować a cukiernicy wykonają ją dla nas na naszych oczach.

Główną nagrodą lecia galerii będzie wycieczka dla czteroosobowej rodziny. Konkurs trwa już od 18 marca i zakończy się 3 kwietnia. Co trzeb a zrobić? Dokonać zakupów na minimum 100 złotych i odebrać kupon konkursowy na którym ułożyć należy zdanie z jednym z trzech nadrukowanych słów.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz