K U L T U R A

Festiwal Jednego Zdjęcia – trwa nabór prac

Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska  Foto: materiały prasowe

Po raz czwarty Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w Festiwalu Jednego Zdjęcia. Jest to wystawa / konkurs do którego każdy może zgłosić tylko jedną fotografie. Na zwycięzców czekają nagrody, a dla każdego uczestnika specjalny dyplom i gratulacje.

Do 30 czerwca można zgłaszać swoje prace. Spośród swoich zdjęć należy wybrać jedną fotografię, które jest dla Was najważniejsza, ciekawa, warta uwiecznienia. Następnie należy ją “wywołać” samodzielnie lub zrobić odbitkę na papierze w zakładzie fotograficznym czy fotolabie. Zgłosić chęć udziału drogą mailową oraz dostarczyć zdjęcie do Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska przy ulicy Święty Marcin 75 (zielony pawilon w podwórzu kamienicy) z opisem na odwrocie: Imię i nazwisko autora. Obowiązujący format odbitki to 15 x 21 w wersji matowej lub półmatowej.

Festiwal cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności. Organizator zachęca do znalezienia i podzielenia się z innymi swoją najważniejszą fotografią.

Zdjęcia zostaną ponumerowane i umieszczone na ścianach galerii już 3 lipca. Wtedy rozpocznie się głosowanie publiczności.

Tekst: Ewelina Jaśkowiak

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz