K U L T U R A

Ferie zimowe w Palmiarni Poznańskiej!

Palmiarnia Poznańska  Foto: Palmiarnia Poznańska / facebook

Ferie zimowe już ruszyły, a w wraz z nimi dłuższe godziny otwarcia Palmiarni Poznańskiej dla zwiedzających. Na dzieci i młodzież czekają, oprócz egzotycznej roślinności także ciekawe i inspirujące wydarzenia, a wśród nich Wystawa Sztuki Afrykańskiej.

Wystawę Sztuki Afrykańskiej w Pawilonie III Palmiarni będzie można podziwiać do 25 lutego. Zobaczyć można plemienne maski afrykańskie, rzeźby, obrazy, biżuterię, ręcznie robione przedmioty przywiezione z afrykańskich podróży.  Autorzy ekspozycji będą dzielić się swoim doświadczeniem z wypraw do Afryki.

10 lutego Pawilon III wypełnią afrykańskie brzmienia Zespołu Drum Work, który zabierze nas w  podróż od surowych brzmień afrykańskiego buszu po nowoczesne imprezowe rytmy europejskich metropolii – można będzie posłuchać opowieści o instrumentach a także spróbować swoich sił w tworzeniu muzyki – zaprasza Aleksandra Tomczyk z działu promocji Palmiarni.

W okresie ferii zimowych od 15 stycznia do 25 lutego Palmiarnia będzie czynna również w poniedziałki, natomiast w okresie ferii dla Wielkopolski od 12 do 25 lutego także w dłuższych godzinach otwarcia od 09:00 do 18:00.

Użyte w artykule zdjęcia: Palmiarnia Poznańska, Palmiarnia Poznańska / facebook , materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz