POZnań

Fani kamperów i przyczep kempingowych na Motor Show

Plac Marka – teren przed pawilonem w którym odbędą się targi Caravans Salon, będzie gościł właścicieli kamperów i przyczep kempingowych. To również ciekawy program atrakcji – spotkania z podróżnikami, prelekcje i spotkania ze specjalistami.

Dla kierowców kamperów zostaną przygotowane Mistrzostwa Polski Kierowców Kamperów. Zostaną przetestowani pod kątem sprawności w najdrobniejszych manewrach oraz posiadanej wiedzy i umiejętności naprawy problemów technicznych. Kolejnym punktem programu są spotkania z podróżnikami: Kubą Bielakiem, prowadzącym program „Wypad z Kraju” czy Łukaszem i Magdą z „Podróżnych Opowieści”.

Uczestnicy Caravans Salon będą mogli nauczyć się jak przeżyć podczas podróży bez dostępu do kempingów… na Warsztatach Survivalowych. Dowiedzą się jak rozpalić ognisko, uzdatniać wodę czy zbudować schronienie, nauczą się orientacji terenowej z mapą i kompasem, właściwości leczniczych ziół, jednym słowem będą mogli zdobyć wiele ciekawych umiejętności.

Zlot jest jedną z atrakcji Caravans Salon, elementem Poznań Motor Show – jako jeden z 4 salonów motoryzacyjnych. Od 2012 roku setki tysięcy gości mogło poznawać caravaning, turystykę, współtworząc pierwsze w pełni profesjonalne targi tej branży w Polsce.

Podczas Caravans Salon Poland będzie można zobaczyć przyczepy kampingowe, kampery, domy mobilne jak również wyposażenie kampingowe oraz caravaningowe. Zostanie też zaprezentowana specjalistyczna oferta – instalacje, ogrzewanie, gaz, woda, anteny, odbiorniki, systemy nawigacji, jak również części do pojazdów czy przyczep. Miłośnicy wakacji na łonie natury też znajdą coś dla siebie – namioty, akcesoria do turystyki kampingowej.

Caravans Salon, 21 – 23 września, Ceny biletów: przedsprzedaż – 15 zł, w dniu wydarzenia – 20 zł, parcele na Zlocie od 85 zł.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe MPK

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz