POZnań

Euro UEFA we Francji – FIFA w Poznaniu

Komputronik Gaming  Foto: materiały prasowe

Na stadionach Francji wielkie mecz, spore emocje także podczas rozgrywek FIFA 16 i Counter Strike: Global Offensive. W Poznaniu obywać się będą kolejne turnieje ligi Komputronik Gaming. Rozgrywki przyciągają tłumy fanów tego sportu…

Komputronik GamingW klasycznym sieciowym FPS-ie Counter Strike: Global Offensive zmierzy się 16 drużyn, natomiast 64 osoby będą miały szansę udowodnienia swoich umiejętności w komputerowej grze sportowej FIFA 16. W sobotę rozegrany będzie oficjalny turniej, którego zwycięzca dostanie dziką kartę do finału sezonu, natomiast w niedzielę, już poza ligą, odbędzie się turniej dla publiczności.

Liga rozpocznie się w sobotę, 25 czerwca, o godzinie 9:40 w strefie gracza w salonie Komputronik w CH Plaza. W meczach rozgrywanych w ramach ligi uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia cennych nagród.

Podczas każdego eventu zaplanowano też inne atrakcje dla publiczności, np. strefy free to play, gdzie będzie można zagrać na laptopach i symulatorach wyścigów.

Liga Komputronik Gaming to seria 12 rozgrywek, podzielonych na 4 sezony, podczas których gracze mogą zmierzyć się w turniejach CS:GO i FIFA 16. Można zdobyć na nich dziką kartę do fazy pucharowej CS:GO lub w przypadku FIFA 16 przepustkę do finału, gdzie zmierzą się gracze wyłonieni na turniejach rozgrywanych podczas eventów, jak i ci z rozgrywek on-line.

Komputronik Gaming

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz