K U L T U R A

ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni

Władca Pierścieni: Powrót króla  Foto: Władca Pierścieni: Powrót króla

Są zagorzali fani, którzy mogą oglądać wiele razy ekranizację trylogii J.R.R. Tolkiena. To właśnie oni szturmują kino, gdy tylko filmy znajdą się w repertuarze. Zapraszamy zatem na nocny maraton filmowy z reżyserskimi wersjami Władcy Pierścieni. Mamy zaproszenia!

W odpowiedzi na liczne pytania i prośby fanów jeszcze raz będzie można obejrzeć fenomenalną trylogię J.R.R. Tolkiena w wersjach reżyserskich na wielkim ekranie – wyjaśnia Anna Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe.

Tej nocy widzowie spędzą aż 12 godzin w magicznym Śródziemiu, by przeżyć epicką przygodę u boku niesamowitych bohaterów i w otoczeniu wspaniałych krajobrazów. Zobaczymy reżyserskie, nieco dłuższe wersje filmów Władca Pierścieni: Drużyna PierścieniaDwie Wieże oraz Powrót Króla.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 28,00 do 37,00 zł. Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Multikina Malta i Multikina 51! Oto pytanie konkursowe:

W trylogii wystąpiła między innymi Liv Tyler, wcielając się w postać Arweny. W innym, bardzo klimatycznym filmie, wcieliła się w Lucy, która przyjeżdża do niewielkiego włoskiego miasteczka w poszukiwaniu ojca, ale też swej pierwszej miłości. Jaki to film?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@lepszyPOZNAN.pl do środy do godziny 19:00. Skontaktujemy się tylko ze zwycięzcami.

Na nocny maraton filmowy ENEMEF: Nocy Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni zapraszamy do Multikina Malta w piątek 13 kwietnia od godziny 22:00.

Władca Pierścieni: Powrót króla

Po więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Władca Pierścieni: Powrót króla

Użyte w artykule zdjęcia: Władca Pierścieni: Powrót króla

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz