K U L T U R A

ENEMEF: Maraton Johna Wicka

John Wick wraca kolejny raz na ekrany kin. Z okazji premiery najnowszego filmu z jego przygodami zapraszamy na nocny maraton filmowy z tym bohaterem. Maraton Johna Wicka to propozycja dla wielbicieli mocnego kina.

Legendarny i niepokonany John Wick zabierze widzów do rządzącego się własnymi brutalnymi prawami świata płatnych zabójców – mówi Anna Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe – tej nocy liczy się przede wszystkim akcja!

Możemy zatem liczyć na widowiskowe pościgi, ostre strzelaniny i bijatyki, a wszystko to z udziałem twardych i zawziętych bohaterów o kamiennych twarzach i stalowych charakterach.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 30,00 do 39,00 zł. Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Multikina Malta i Multikina 51! Oto pytanie konkursowe:

Grający tytułową rolę w filmie John Wick aktor Keanu Reeves ma wielu fanów i doskonałe kreacje. Ale ma też nominacje do antynagród filmowych czyli Złotych Malin. Ile razy spotkał go ten wątpliwy zaszczyt.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@lepszyPOZNAN.pl do czwartku (16 maja) do godziny 20:00. Prosimy w treści maila wpisać także swoje imię i nazwisko. Skontaktujemy się tylko ze zwycięzcami!

Więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz