BizNews

Eksperci Google uczyć będą poznaniaków

Glip - nowe technologie  Foto: glip/facebook

Na zaproszenie firmy GSK do Poznania przyjadą eksperci z najsłynniejszych firm technologicznych świata po to, by zainspirować pracowników farmaceutycznego koncernu i poznaniaków w dziedzinie najnowszych trendów z obszaru IT.

GSK IT AcademyGościem pierwszego spotkania będzie firma Google. Eksperci firmy poprowadzą wykłady, warsztaty oraz sesje pytań i odpowiedzi związane z przyszłością branży IT i jej najnowocześniejszymi trendami.

Wśród poruszonych tematów znajdą się również zagadnienia związane z sektorem farmaceutycznym, takie jak przegląd najciekawszych case studies na styku kompetencji IT i farmaceutycznych oraz kwestie związane z cyberbezpieczeństwem, które w chwili obecnej jest jednym z największych wyzwań firm na całym świecie.

Nasz cykl inaugurujemy współpracą z Google. Już dziś mogę się jednak zobowiązać, że do kooperacji będziemy zapraszać światowe marki. Seria warsztatów pod patronatem globalnych gigantów IT ma być dla nas i naszych gości źródłem inspiracji, a także szansą na wzmacnianie pozycji GSK IT. Mamy również nadzieję, na GSK IT Academy będzie okazją do poznania nowych talentów zainteresowanych rozwojem w IT – mówi Sebastian Drzewiecki, Dyrektor Centrum.

Poza pracownikami GSK IT uczestnikami spotkania będą zaproszeni goście, dla których przewidziana została pula 20 miejsc. Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania na unlockyourcareer@gsk.com.

Centrum IT GSK w Poznaniu działa od 2005 roku. Przez dekadę biuro ewoluowało z blisko trzydziestoosobowego zespołu wsparcia IT do jednego z sześciu światowych centrów usług biznesowych zatrudniającego blisko 400 specjalistów. Pracownicy GSK IT są odpowiedzialni za obsługę 100.000 pracowników GSK w 273 oddziałach na całym świecie. Codzienną pracę w Centrum charakteryzuje otwarcie na różnorodność, oparcie na wiedzy i doświadczeniu konsultantów, a także silna społeczność pracowników.

Spotkanie rozpocznie się w Concordia Design w środę 9 września o 10:00 i potrwa do około 15:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz