DSW Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów (15:5)

DSW Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

DSW Waterpolo Poznań – GKPW 59 Gorzów Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterW 3 kolejce tegorocznej Ekstraklasy drużyna DSW Waterpolo Poznań podejmie na swoim basenie GKPW 59 Gorzów. Sobotni mecz poznańskich waterpolistów rozpocznie się o g. 18:30, natomiast niedzielny o 12:30. Wstęp na oba spotkania jest darmowy.

Drużyna gości po 4 porażkach zajmuje obecnie ostatnią pozycję w tabeli rozgrywek ligowych, natomiast poznaniacy plasują się na drugim miejscu. Poznańscy waterpoliści po utracie 3 punktów w Szczecinie zapowiadają tym razem zaciętą walkę o dwa zwycięstwa i pełną pulę punktów.

W najbliższym dwumeczu w Poznaniu musimy dać z siebie wszystko. W walce o mistrzostwo Polski nie możemy już pozwolić sobie na stratę żadnego punktu, tym bardziej, że za miesiąc czeka nas bardzo trudny mecz z Legią Warszawa – mówi Tomasz Różycki, prezes klubu i kapitan DSW Waterpolo Poznań. – Otwartą sprawą pozostaje nadal prawidłowość przebiegu obu spotkań w Szczecinie. Zwróciliśmy się już z prośbą o wyjaśnienie naszych wątpliwości do Polskiego Związku Pływackiego oraz Komitetu Technicznego Piłki Wodnej i czekamy na ich decyzję.

Do relacji na żywo z meczu zapraszamy już od godziny 18.30!

Waterpolo Poznań

15 - 5

GKPW 59 Gorzów

• 19:55 To już koniec na dzisiaj! Widzimy się jutro, a tymczasem dobranoc!
  • 19:55 MVP w drużynie gospodarzy Kuba Goździak.
  • 19:51 Koniec czwartej kwarty i całego spotkania. DSW Waterpolo Poznań wygrywa 15:5 z GKPW 59 Gorzów Wielkopolski, a my już teraz nie możemy doczekać się jutrzejszego spotkania, na które serdecznie wszystkich zapraszamy. Mecz od 12:30, oczywiście na Termach Maltańskich.
  • 19:50 Chyba wszyscy już chcą iść do domu. Tymczasem my mieliśmy kolejną przerwę, tym razem jednak na żądanie.
  • 19:48 Bartek Kowalewski ostatecznie daje jednak 15. gola DSW. Do końca 45 sekund.
  • 19:47 Sami nie wiemy, co tu się dzieje, ale gol Michała Nowickiego sprzed kilkudziesięciu sekund nie został uznany, a sama gra potoczy się od tamtego momentu, czyli dodatkowe 40 sekund.
  • 19:43 Mamy kolejną niewytłumaczalną przerwę. Dzisiejszy mecz dłuży się w nieskończoność.
  • 19:41 Ostatnia minuta!
  • 19:39 Róża chciał się zabawić, ale gola nie zdobył. Nieudana próba lobowania golkipera GKPW.
  • 19:38 Michał Nowicki też już ma hat-tricka! Mamy 14:5.
  • 19:37 Kuba Goździak trafia po raz czwarty! Niesamowity mecz w wykonaniu tego młodego chłopaka! 13:5 dla gospdoarzy.
  • 19:36 Piąty gol dla gości. Karol Walkowiak.
  • 19:35 Trener Jacek Maciąg otrzymuje dwie żółte kartki za dyskusje i wyleciał z ławki.
  • 19:34 W międzyczasie genialny dzisiaj Kuba Goździak trafia i mamy 12:4!
  • 19:33 Trzecie wykluczenie Rafała Bocheńskiego. W tym meczu już nie zagra.
  • 19:32 Marcin Drula i jest 11. trafienie DSW! Bardzo wysoka przewaga poznaniaków.
  • 19:31 Bardzo dobra, kolejna już w tym meczu, interwencja Miszy Yazerskiego.
  • 19:30 Gol dla GKPW. Martin Bobrowski!
  • 19:29 Faul w ataku DSW. Szkoda, bo było blisko jedenastego gola...
  • 19:28 Zaczynamy ostatnią kwartę meczu!
  • 19:25 Koniec trzeciej kwarty. DSW prowadzi 10:3, ale jeszcze przez 2:43 minuty będzie musiała radzić sobie w osłabieniu.
  • 19:24 Kolejny rzut karny zmarnowany przez GKPW!
  • 19:23 Dziwna sytuacja. Oskar Szymonik próbował przedostać się przez Walkowiaka... za co ostatecznie został wyrzucony z boiska. DSW przez 4 minuty będzie grać w osłabieniu!
  • 19:21 Rzut karny wybroniony przez Miszę Yazerskiego!
  • 19:19 Michał Nowicki gra dzisiaj naprawdę dobrze. 10:3 dla DSW!
  • 19:18 Szkoda niewykorzystanej szansy Bartka Kowalewskiego.
  • 19:16 Przerwa na żądanie trenera GKPW.
  • 19:15 Tomek Różycki ma już hat-tricka. 9:3 dla DSW!
  • 19:14 8:3! Tym razem gol Oskara Szymonika. W trzeciej kwarcie jest na razie całkiem nieźle,
  • 19:13 Kuba Goździak i 7:3 dla DSW!
  • 19:12 Przewaga GKPW nie kończy się na szczęście golem dla gości.
  • 19:10 Nieuznany gol DSW.
  • 19:05 Warto zauważyć, że wielkim nieobecnym dzisiejszego meczu jest Paweł Domagała.
  • 19:06 Koniec drugiej kwarty. W niej 4:2 dla DSW, a w całym spotkaniu 6:3.
  • 19:05 Nieuznany gol Gorzowa. Wcześniej starta gości.
  • 19:04 I już 6:2! Michał Zawadzki!
  • 19:04 Rafał Bocheński daje piątego gola gospodarzom. Można nieco odetchnąć.
  • 19:03 Rewelacyjna sytuacja na lewym skrzydle. Borni jednak Szabłowski,
  • 19:02 Wykorzystana przewaga przez GKPW i po drużynowej akcji piłkę do siatki wrzucił Filip Stonawski.
  • 19:00 Michał Kulis daje drugie w tym spotkaniu trafienie gościom.
  • 18:59 I wracamy do gry.
  • 18:58 Przewa na żądnie szkoleniwca GKPW.
  • 18:57 Ulala! Cóż za lobik w wykonaniu Michała Nowickiego! 4:1 dla DSW.
  • 18:56 I mamy 3:1 dla DSW. Tomasz Różycki!
  • 18:55 Znowu Misza!
  • 18:54 Kapitalna interwencja MIszy Yazerskiego! Już trzecia w tym spotkaniu, ale zdecydowanie najbardziej efektowna.
  • 18:53 Było strasznie blisko. Piłka po strzale Tomka Różyckiego nie wpadła jednak w światło bramki.
  • 18:52 Zaczynamy drugą kwartę!
  • 18:49 Koniec pierwszej kwarty. Na razie w meczu DSW Waterpolo Poznań - GKPW Gorzów Wielkpolski mamy 2:1 dla gospodarzy.
  • 18:48 Tomek Różycki, kapitan drużyny, wziął sprawy w swoje ręce i mamy 2:1 dla DSW. Pół minuty do końca pierwszej kwarty.
  • 18:47 Nareszcie bramka dla DSW. Jej autorem Kuba Goździak! Mamy 1:1, a do końca pierwszej kwarty już tylko minuta.
  • 18:44 Druga przerwa na żądanie trenera DSW. Nie jest dobrze.
  • 18:43 DSW nieźle w obronie, potem kontra i... nic. Nadal bez gola dla gospodarzy.
  • 18:41 Przepiękne trafienie GKPW. Zdobywcą gola Martin Bobrowski.
  • 18:39 Po nieco dłuższej grze spowodowanej małymi problemami technicznymi zawodnicy wrócili do gry.
  • 18:35 Michał Zawadzki wykluczony. Od razu przerwa na żądanie trenera DSW. Po niej GKPW będzie grać w przewadze.
  • 18:34 Rzut karny dla DSW, ale próbę Oskara Szymonika wybronił Jan Szabłowski.
  • 18:33 Dobra interwencja Miszy Yazerskiego po pierwszym strzale gości.
  • 18:32 Zaczęli!
  • 18:30 Zaczynamy trzeci dwumecz DSW Waterpolo w tym sezonie. Rywalem wicemistrzów Polski jest dzisiaj GKPW Gorzów Wielkopolski.