Aglomeracja

Druga najwyższa w historii Mini Lotto padła w Swarzędzu

kupon lotto  Foto: Totalizator Sportowy

Miniony weekend należał do Ekstra Pensji i Mini Lotto. W piątek wieczorem padła pierwsza z weekendowych głównych wygranych w Ekstra Pensji (5 000 zł miesięcznie wypłacanych przez 20 lat), a w sobotę druga. Tego dnia odnotowano też drugą najwyższą wygraną w Mini Lotto, czyli 375 437,40 zł.

Oto szczegóły. Piątkowa główna wygrana w Ekstra Pensji padła w Katowicach. Wygraną w postaci 5 000 zł trafiającą miesięcznie przez dwie dekady na konto będzie się cieszyć ktoś, kto wstąpił do punktu LOTTO przy ul. Strzelców Bytomskich 2/1. Wygrana w tej samej wysokości padła też w Krośnie Odrzańskim w kolekturze przy ul. Kościuszki 2. W obu przypadkach klienci zagrali na chybił trafił i dopłacili złotówkę, żeby wziąć też udział w losowaniu Ekstra Premii.

Na koniec bardzo dobra informacja dotycząca Mini Lotto. W sobotę odnotowano drugą najwyższą wygraną w historii tego produktu. Kwotę 375 437,40 zł wygrał ktoś, kto zagrał w punkcie przy ul. Średzkiej 68 w Swarzędzu. Zakłady tej osoby nadal są w grze, zatem ma ona szanse na kolejne wygrane.

Użyte w artykule zdjęcia: Totalizator Sportowy

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz