Sport

Dostępne są już bilety na mecz Lech – Legia

12. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - KKS Lech Poznań - Legia Warszawa -   Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

12. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - KKS Lech Poznań - Legia Warszawa -  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterW poprzednim sezonie mecz Lecha Poznań z Legią zgromadził przy Bułgarskiej komplet publiczności, a wszystkie dostępne bilety zostały wyprzedane na kilka dni przed meczem. Kolejny pojedynek obu drużyn na stadionie przy Bułgarskiej  odbędzie się w ostatni weekend października. Ostateczna data i godzina nie zostały jeszcze ustalone przez Ekstraklasę SA, ale w grę wchodzi sobotnie lub niedzielne popołudnie.

Dzisiaj rozpoczęła się sprzedaż wejściówek, w pierwszej kolejności będą je mogli nabyć posiadacze karnetów. Sprzedaż otwarta ruszy 10 października, na 2 tygodnie przed spotkaniem Lech – Legia.

Do środy (18 września) każdy z ponad 9300 posiadaczy karnetów na Jesień lub Sezon 2013/14 mogą kupić jeden bilet dla swojego znajomego. Już za tydzień (czwartek, 19 września) rozpocznie się sprzedaż pakietów biletów na jesienne mecze z Legią Warszawa i Wisła Kraków. To drugie spotkanie odbędzie się  7 lub 8 grudnia. Ceny biletów na oba spotkania zostały utrzymane na takim samym poziomie jak w minionym sezonie.

Bilety można kupić przez Internet, w kasach Stadionu oraz 37 punktach partnerskich. Dla osób, które nie posiadają Karty Kibica sprzedaż jest dostępna również w systemie drukowania Karty Kibica samodzielnie w domu.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz