Aglomeracja

Dopłata do wody

panorama woda  Foto: sxc

Nowy rok to kolejne podwyżki. Więcej płacić będziemy za prąd, benzynę… Więcej zapłacimy również za wodę. Nikt nie lubi płacić wyższych rachunków. Są jednak osoby, które z różnych powodów mają problem, by regulować je w terminie. W takiej sytuacji mieszkańcy Aglomeracji Poznańskiej mogą skorzystać z pomocy w ramach Funduszu Wodociągowego Aquanet. Może ona wynieść do 50 % wartości zobowiązań.

panorama woda Foto: sxc

Przypominamy, że wnioski o dofinansowanie do rachunków za zimną wodę i ścieki przyjmować będzie do połowy stycznia fundacja Familijny Poznań. Każdy, kto chciałby skorzystać z takiej pomocy powinien skontaktować się z Fundacją. Na miejscu będzie można wypełnić odpowiedni wniosek, oraz odpowiedzieć na kilka pytań pracownika biura.

Warto zabrać ze sobą dokumenty potwierdzające wszystkie dochody rodziny, kopie rachunków za wodę i ścieki za trzy ostatnie miesiące roku, kopię dowodu osobistego, oraz jeśli jest wydana także książeczkę czynszową.

Można także najpierw zadzwonić, by zapytać o szczegóły lub umówić się na spotkanie. Telefonować można codziennie od 8:00 do 16:00 na numerem telefonu 61 843 63 04. Informacje można także znaleźć w internecie – wystarczy kliknąć TUTAJ.

fundusz wodociągowy Foto: fundusz wodociągowy

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz